robiepiwo.pl

Blog lifestylowy dla mężczyzn i nie tylko

Mężczyzna

Smart Causal – wybierz koszulki polo

Smart Causal – wybierz koszulki polo

Niewątpliwie w męskiej szafie powinny znajdować się ubrania, które sprawdzą się przy rożnych okazjach. Dlatego warto będzie zwrócić uwagę między innymi na koszulki polo, które są świetnym dodatkiem do wielu męskich stylizacji i doskonale sprawdzają się przy wielu okazjach. Praktycznie każda firma, która zajmuje się produkcją odzieży męskiej ma w swojej ofercie również liczne modele polówek. Czy oznacza to, że po koszulki tego typu mogą sięgać wyłącznie mężczyźni? Zdecydowanie nie, ponieważ jedną z największych zalet koszulek polo jest ich uniwersalność: świetne wyglądają w nich także kobiety, a na dodatek można je z powodzeniem wkomponować w różnego rodzaju kreacje – zarówno te luźne, jak i bardziej eleganckie.

Świetna alternatywa koszuli

Można zauważyć, że wybór koszulek polo będzie bardzo dobrą propozycją dla osób, które chcą wyglądać elegancko, ale nie chcą decydować się na klasykę w postaci koszuli. W takim przypadku  dobrym rozwiązaniem będą koszulki polo, które mają kołnierzyk i charakteryzują się świetnym wyglądem. Innymi słowy – można je potraktować jako przykład eleganckiej odzieży. Dlatego większość firm, które specjalizują się w szyciu koszul ma w swojej ofercie również propozycje potocznie nazywane polówkami. Warto więc zajrzeć do sklepów i zapoznać się z dostępnymi propozycjami. Wybór koszulek polo jest bardzo duży, dlatego mężczyzna może mieć w swojej garderobie różne propozycje estetyczne, dzięki czemu garderoba będzie pełna różnorodności.

Siła różnorodności

Obecnie styl smart causal staje się bardzo popularny i przez pracowników biurowych jest chętnie wykorzystywany na co dzień. Jeśli nie ma konkretnych oczekiwań pracodawcy co do stroju pracowników, to właśnie koszulki polo mogą być świetną propozycją, z której faktycznie będziemy w pełni zadowoleni. Czy zatem ten rodzaj koszulki nadaje się tylko do pracy? Oczywiście, że nie! Polówki dają wiele możliwości, ograniczeniem jest jedynie nasza kreatywność Z czym je zatem nosić? Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Jeśli zależy nam na wygodzie, np. w czasie letniego wypoczynku, możemy połączyć je z szortami i tenisówkami. Gdy zależy nam nieco bardziej eleganckim looku, możemy skomponować strój składający się z polówki i chinosów. Jeśli szukamy czegoś pomiędzy, warto sięgnąć z kolei po jeansy. Polówkę można nosić również pod marynarkę. Należy jednak pamiętać, by w takim wypadku wybrać gładki model, najlepiej bez dodatkowych nadruków. Trudno o bardziej uniwersalny element garderoby! 

Udostępnij