robiepiwo.pl

Blog lifestylowy dla mężczyzn i nie tylko

Motoryzacja

Samochód bez zobowiązań

Samochód bez zobowiązań

Posiadając auto ciągle musimy o nie dbać. Ubezpieczać, naprawiać, i tak dalej. Jeśli samochód potrzebny nam jest stale, są to wydatki do przełknięcia. Jeśli jednak z auta korzystamy sporadycznie, może lepszym rozwiązaniem okaże się carsharing.

System wynajmu aut

Jest to system wynajmu aut na minuty, który pozwala nam na korzystanie z samochodu tylko wówczas, gdy jest on nam naprawdę potrzebny, nie ponosząc przy tym wszystkich stałych i koniecznych opłat i kosztów związanych z posiadaniem własnego auta. Carsharing nie jest więc dla wszystkich, ale w wielu przepadkach sprawdza się wyśmienicie.

Auto na minuty

Auto na minuty pozwala zaoszczędzić w domowym budżecie te parę złotych na eksploatacji własnego pojazdu. Koszty te bierze na siebie firma wynajmująca auta na minuty. My nie musimy się już martwić o nic. Płacimy ustaloną cenę, dokładnie za czas, jaki użytkujemy pojazd (opłaty dotyczą także przejechanego dystansu). Jeśli samochód nie jest dla nas codziennym wymogiem, carsharing może stać się dla nas dobrym nawykiem i sporą oszczędnością.

autocosmetics.pl

Udostępnij