robiepiwo.pl

Blog lifestylowy dla mężczyzn i nie tylko

Mężczyzna

Jaką męską bieliznę wybrać?

Jaką męską bieliznę wybrać?

Szukając bielizny, bierzemy pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim chcemy czuć się wygodnie, ale również atrakcyjnie wyglądać. Istotny jest także materiał, z jakiego wykonana jest bielizna, czy jej krój. Kobieta, wybierając figi czy stanik dla siebie, na pewno zwróci uwagę na wszystkie powyższe czynniki, czy są one jednak równie ważne dla płci przeciwnej?

Na co zwracają uwagę mężczyźni podczas wyboru swojej bielizny?

Dla nich także na pierwszym miejscu jest wygoda, dlatego tak ważne jest odpowiednie dopasowanie rozmiaru, ale nie tylko. Większość panów od tradycyjnych majtek na pewno wybierze bokserki. Jakie jednak powinny być bokserki męskie – luźne czy obcisłe? Jeśli weźmiemy pod uwagę wygląd, zdecydowanie wygra bielizna dopasowana do ciała, gdyż pozwala ona ukazać wszystkie atuty sylwetki. Czy to jednak argument decydujący? Otóż nie. Eksperci zalecają, aby mężczyźni, zwłaszcza ci planujący założenie rodziny, zrezygnowali z obcisłych majtek. Jaki jest tego powód? Wytwarza się wtedy wysoka temperatura, która jest szkodliwa dla plemników i może nawet prowadzić do bezpłodności. Dzieje się tak poprzez zbyt ścisłe przyleganie jąder do skóry. Dodatkowo ciasny materiał krępuje genitalia, co również dobrze na nie nie wpływa. Oprócz problemów z płodnością mogą pojawić się również dolegliwości skórne.

Wybór wydaje się więc prosty – co jednak ma jeszcze znaczenie?

Otóż jakość materiału również odgrywa znaczącą rolę, gdyż sztuczna, nieprzepuszczająca powietrza tkanina również przyczynia się do szkodliwego wzrostu temperatury. Najlepszym wyborem będzie bielizna bawełniana czy też bambusowa. Jak widać, tak prozaiczna sprawa, jak zakup bielizny, jest bardzo ważna i mężczyźni powinni poświęcić temu więcej uwagi. Na rynku dostępny jest bardzo szeroki wybór bokserek, każdy mężczyzna może dopasować bieliznę pod swój indywidualny gust – czy to jeśli chodzi o kolor, długość, czy też różne, zabawne nadruki i wzory. Warto również poprosić o pomoc obsługę sklepu z bielizną – dzięki temu na pewno wybierzemy coś idealnego dla nas.

Udostępnij