robiepiwo.pl

Blog lifestylowy dla mężczyzn i nie tylko

BiznesRozwój Osobisty

Jak się wybić w sieci?

Jak się wybić w sieci?

Wiele osób chce zdobyć popularność. Co zrobić, żeby mieć fanów w internecie? Blog, filmiki, a może coś innego? Przeczytaj o możliwościach.

Blog to pierwszy krok

W domenie bezpłatne lub płatnej. Można także od razu kupić płatną domenę na blog, która daje więcej możliwości. Na blogu można publikować zdjęcia oraz treść. Pisać artykuły wielotematyczne lub na jeden wybrany. To kwestia wyboru, którego dokonuje autor. Najlepiej jak jest to związane z jego zainteresowaniami.

Profile w mediach społecznościowych

Wpisy powinny być publikowane regularnie. W określonych odstępach czasu. Polubić profil mogą fani bloga i nie tylko. Zamieszczać można różne ciekawe informacje, a nie tylko link do wpisów. Na przykład coś z życia blogera. Do tego interesująca treść na dany dzień.

Filmiki, vlogi

Oprócz bloga i profili w social mediach można również publikować filmiki o ciekawym dla użytkownika temacie. Eksperckie, o stylu życia, porady różnego rodzaju. Możliwości jest sporo, a vlog to dobry pomysł, jeśli jest do tego sprzęt.

Podcasty

To dość znany trend. Nagrywanie różnych tematycznie odcinków. Świetne dla osób, które nie lubią kamery. Mogą nagrywać ciekawe audycje w formie podcastów z dźwiękiem. Słuchacze będą słuchać wypowiedzi autora. Podcasty nagrywa się za pomocą dobrego mikrofonu.

Jak widać, jest dużo opcji do zaistnienia w sieci. Blog, strona, log, profile w mediach społecznościowych i ciągle pojawiają się nowe. Na pewno spore grono osób znajdzie pomysł na swoją popularność.

Udostępnij