robiepiwo.pl

Blog lifestylowy dla mężczyzn i nie tylko

MężczyznaMotoryzacja

Jak sprzedaję się przyczepy samochodowe?

Jak sprzedaję się przyczepy samochodowe?

W życiu należy próbować przeróżnych zawodów aby przekonać się co nam najbardziej odpowiada i co będziemy w stanie robić przez dłuższy czas. Oczywiście czasy się zmieniły i nikt nie zakłada, że będzie pracował w jednej pracy całe życie, ale nadal warto mieć świadomość w obrębie jakich zawodów chcemy się w życiu obracać. Tak było w moim przypadku i ta dewiza od początku przyświecała mi gdy szukałem pracy. Próbowałem pracy na morzu, w kuchni, w salonie samochodowym i wielu innych miejscach.

Sprzedaż przyczep samochodowych

Dla wielu z Was takie podejście może wydawać się dziwne i niezrozumiałe. Moje rozumowanie w tej kwestii polega na następujących fundamentach: dopiero po spróbowaniu czegoś, można ocenić czy jest to dla nas dobre czy złe. Przechodząc przez różne stanowiska pracy i zawody przekonałem się co mi odpowiada a co nie. Poznałem mocne strony swojej osoby jako pracownika jak i te dobre co pozwoliło mi się rozwinąć. Niektóre z moich zawodów wymagały pracy czysto fizycznej. Byłem zwykle okropnie zmęczony pod koniec dnia, ale również odczuwałem swego rodzaju satysfakcję z tego co dokonałem danego dnia. Myślę, że miało to związek z tym iż łatwo można było obserwować efekty pracy. Sytuacja była zgoła inna gdy pracowałem w biurze. Praca tego typu ma oczywiście swoje plusy, nie trzeba wykonywać obowiązków na zewnątrz i można pracować w stałych godzinach wykonując powtarzalne czynności. U mnie jednak, ta praca powodowała niezadowolenie przez brak kontaktu z ludźmi i braku swobody.

Ostatecznie po latach oczekiwań, co zaskoczyło nawet mnie, okazało się, że idealną pracą dla mnie są zajęcia związane ze sprzedażą. Uwielbiam kontakt z klientem i sprzedaż. Obecnie sprzedaję przyczepy samochodowe i jest to moja najlepsza praca. Mój szef jest szczery i wyrozumiały a współpracownicy bardzo szybko stali się moimi przyjaciółmi. Najbardziej cenię sobie swobodę, którą mam podczas sprzedaży i to, że moja wypłata zależy bezpośrednio od moich starań. Gorąco zachęcam Was do podobnych poszukiwań idealnego stanowiska dla siebie.

Udostępnij